Rezultate alegeri în Colegiul Medicilor din București (2003 - 2007)

Consiliu Municipal

Componența Consiliului Municipal al Colegiului Medicilor din București în perioada 1999 - 2003:

Membri titulari:

  1. Oprescu Sorin Mircea
  2. Cinteză Mircea
  3. Calistru Petre
  4. Brătucu Eugen
  5. Ciofu Eugeniu Pascal
  6. Sinescu Ionel
  7. Ciocâlteu Alexandru
  8. Diculescu Mihai Mircea
  9. Ancăr Virgiliu
  10. Ciurea Alexandru Vlad
  11. Streinu Adrian-Cercel
  12. Giurcăneanu Calin
  13. Dorobanțu Maria
  14. Beliș Vladimir
  15. Popescu Emanoil
  16. Badea Iulian Nicolae
  17. Bogdan Miron Alexandru
  18. Apetrei Eduard
  19. Enăchescu Dan
  20. Lascăr Ioan
  21. Ceaușu Emanoil
  22. Pop Monica Doina
  23. Călărașu Romeo

Membri supleanți:

  1. Popa Florian
  2. Gherasim Leonida
  3. Dermengiu Dan
  4. Angelescu Nicolae
  5. Blidaru Alexandru
  6. Tulbure Dan
  7. Fica Simona
  8. Olteanu Dan
  9. Popescu Irinel
  10. Arion Constantin
  11. Popescu Maura Libertatea

Adunare generală

Reprezentanți CMMB în Adunarea Generală Națională a CMR în perioada (1999 - 2003):

  1. Cinteză Mircea
  2. Oprescu Sorin Mircea
  3. Ciofu Eugeniu Pascal
  4. Streinu Adrian-Cercel
  5. Calistru Petre
  6. Popescu Irinel
  7. Brătucu Eugen
  8. Blidaru Alexandru
  9. Sinescu Ionel
  10. Diculescu Mihai Mircea
  11. Ciocâlteu Alexandru
  12. Dorobanțu Maria
  13. Giurcăneanu Călin
  14. Ancăr Virgiliu
  15. Macarie Cezar Eugen
  16. Andronescu Dan
  17. Dermengiu Dan
  18. Vinereanu Dragoș
  19. Lichiardopol Radu
  20. Badea Iulian Nicolae
  21. Peltecu Gheorghe
  22. Pop Monica Doina
  23. Bogdan Miron Alexandrescu
  24. Palade Radu Șerban
  25. Enăchescu Dan
  26. Tulbure Dan
  27. Cârstocea Benone
  28. Dumitrache Constantin
  29. Marinescu Șerban
  30. Gherasim Leonida
  31. Lascăr Ioan
  32. Ceaușu Emanoil
  33. Enescu Dan Mircea
  34. Călărașu Romeo
  35. Popescu Emanoil
  36. Popescu Maura Libertatea
  37. Badiu Corin
  38. Beliș Vladimir
  39. Fica Simona
  40. Forsea Dan Gheorghe
  41. Olteanu Dan
  42. Stoica Victor Constantin Ion
  43. Perețianu Dan
  44. Oană Sever Cristian
  45. Naghi Eugenia
  46. Geavlete Petrișor
  47. Dragomirescu Corneliu
  48. Pop Mihai
  49. Tudose Florin
  50. Horhoianu Vasile Valerică
  51. Hudiță Decebal
  52. Mihăila Doina Ileana
  53. Ataman Traian
  54. Bucurescu Mircea
  55. Bubenek-Turconi Serban Ion
  56. Simion Sorin
  57. Iana Gheorghe
  58. Trandafir Dragoș Alexandru
  59. Gavrilescu Șerban Dragoș
  60. Jinga Viorel
  61. Vlădăreanu Ana Maria
  62. Ciurea Mircea
  63. Neagu Ștefan Ilie
  64. Isar Cristina Cornelia
  65. Lupu Anca Roxana
  66. Tănăsescu Rodica
  67. Pistol Maria
  68. Chitic Sorina
  69. Duna Dragomara Ana
  70. Mauch Ivar Georg
  71. Cârciu Cristian Nicolae
  72. Barbă Carmen
  73. Franciuk Tereza
  74. Voiculescu Mihai
  75. Sajin Maria
  76. Purcăreanu Constantin Eugen
  77. Dragomir Radu Mihnea
  78. Georgescu Ioan Adrian
  79. Vlădăreanu Radu
  80. Nica Sarah Adriana
  81. Buhociu Cătălin Adrian
  82. Hudiță Cristina
  83. Dănilă Mihai
  84. Buraga Ioan
  85. Filip Marius
  86. Dorobanțu Aurel Laurențiu
  87. Lascu Marin
  88. Paveliu Sorin Marian
  89. Ioan Virginia
  90. Ion Ioan Costică
  91. Stoica Radu
  92. Pandeli Costică
  93. Ciurea Jan
  94. Stănculescu Dumitru
  95. Filipescu Daniela Carmen
  96. Nica Silvia
  97. Stănescu Cristina Maria
  98. Marcu Nicolae
  99. Burcoș Traean
  100. Dumitrescu Doina
  101. Smarandache Cătălin
  102. Georgescu Andrei
  103. Codorean Ioan
  104. Perșu Stelian
  105. Mocanu Constantin
  106. Milicescu Viorica Maria
  107. Safta Daniela
  108. Brezeanu Iulian

Membri supleanți:

  1. Bartoș Daniela
  2. Guțiu Ioan Axente
  3. Tănase Cristina
  4. Dinu Gabriel Ovidiu
  5. Popescu Radu Cristian
  6. Stoica Florisanda
  7. Lupu Ermilia
  8. Georgescu Florentina
  9. Ionescu Theodor
  10. Mincă Dana Galieta
  11. Florescu Ioan Petre